13 найкращих програм для управління грошима для збільшення вашої вартості

анонімний

Банківство автоматично підключається та завантажує операції з вашого банку або іншого кредитора в режимі реального часу. Banktivity розроблений спеціально для Mac і завжди був найпопулярнішим додатком для персональних фінансів для настільних ПК для macOS. Особистий капітал – найкраще програмне забезпечення для особистих фінансів для Mac, крім того, на відміну від Quicken, воно фактично безкоштовне у використанні. Якщо у вас нарешті вийшло з Quicken, ми детальніше розглянули найкраще програмне забезпечення для особистих фінансів для Mac 2020 року, яке пропонує чудові альтернативи Quicken для Mac. Ще одним аспектом, який відрізняє YNAB від інших інструментів бюджетування, є її всебічна база знань.

  • Коли б ви вибирали, чи варто програму варто завантажувати, переконайтеся, що ви зважуєте витрати та величезні переваги.
  • Можливо, вам не вдасться створити бюджет і заощадити цілі, але це простий спосіб відстежити витрати на картці.
  • Потім кожного місяця ви отримуєте з доходу останнього місяця витрати.
  • Це трапляється з найкращими людьми – ви забуваєте, коли має бути виставлений рахунок, і раптом вас ляпають із запізненням.

Користувачі можуть підписатись на безкоштовні 30-хвилинні онлайн-семінари на теми від кредиту до боргу. YNAB включає в себе подкаст з понад 250 епізодів бюджетування та канал YouTube, що містить щотижневі навчальні відео. Він діє за принципом, що ви повинні жити на доходи минулого місяця дата по коду.

Як саме налаштувати підтримку Imap в Outlook для Mac

Ваш бюджет планується навколо тих грошей, які ви справді маєте, заохочуючи витратити в межах своїх обмежень. Іноді прибирання фінансів означає повну зміну фінансового мислення. Якщо ви готові до великих змін, YNAB проведе вас найкращим способом управління вашими коштами.

Відгуки про компанії

Оцінюючи пропозиції, ознайомтесь із Загальними положеннями та умовами фінансової установи. Якщо ви виявите розбіжності з вашим кредитним рейтингом або інформацією з вашого кредитного звіту, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з TransUnion®. NerdWallet має безкоштовний додаток, який допомагає вам відстежувати свої гроші, відкривати нові способи заощадження та навіть будувати свій кредитний рейтинг. Щоб залишатися неупередженими, ми вирішили ніколи не включати себе до цього списку, але ми думаємо, що ви все одно нас полюбите.

Як я виплатив 50 000 доларів особистого боргу за п’ять років

Bill Pay дозволяє додатку автоматично оплачувати ваші рахунки, щоб не відставати від них. Зверніть увагу, що деякі банки можуть стягувати невелику плату, що дозволяє підключити ваш рахунок до стороннього додатку через Direct Connect, тому завжди розумно попередньо проконсультуватися з фінансовою установою. MoneyWorks, однак, добре інтегрований з іншим програмним забезпеченням для бізнесу на Mac, включаючи Daylite, FileMaker, Numbers та Microsoft Office. MoneyWorks також не підтримує Direct Connect або Bill Pay, хоча він не підходить для тих, хто хоче синхронізувати його, використовуючи свій банк.

Відгуки позикодавців

Я закінчив знімати його, оскільки він не безкоштовний (ну програма є, але частина робочого столу – ні), а решта були безкоштовними. І замість того, щоб робити великі покупки в кредит і брати борг, ви зможете миттєво побачити, чи є у вас гроші і скільки вам слід заощадити. Усі введені квитанції будуть автоматично узгоджені разом із операціями вашого рахунку.

Грошові уроки для нових випускників коледжів

Автоматизація ваших заощаджень – відмінне рішення для легкого зміцнення вашого розрахункового рахунку або екстреного фонду. Однак користувачі безкоштовної версії, безсумнівно, будуть платити щомісячну плату за обслуговування за функцію PocketGuard Autosave щомісяця. Усі ці функції можуть здатися приголомшливими, проте програма проста у використанні. Все, що потрібно користувачам, – це використовувати один головний екран з однією навігаційною кнопкою зліва, яка здійснює доступ до наявного обладнання.

Огляд Omnisend: Електронна комерція Електронний маркетинг спрощений

Зазвичай ми порівнюємо рейтинги надійності Бюро з кращого бізнесу. Але два з наших улюблених програм бюджетування не були оцінені BBB, тому ми не враховуємо оцінки в нашому огляді надійності. Дослідження є важливим розділом вибору програми для бюджетування, яка відповідає вашим уподобанням, і Business Insider – не єдиний веб-сайт, який шукає найкращі програми.

10 найкращих програм для особистих фінансів

Mint, який рекламується материнською компанією Intuit, як найбільш завантажуваний додаток для особистих фінансів №1, є чудовим вибором програм для бюджетування для повсякденного споживача. Personal Capital заробляє найкраще місце в нашому списку найкращих програм для бюджетування завдяки своїм видатним параметрам звітування, можливостям настільних ПК, платформі управління інвестиціями та відстеженню витрат. Персональний капітал, який належить Empower Retirement, забезпечує цілісне уявлення про всю фінансову картину клієнтів, починаючи від щоденних витрат і відстежуючи результати діяльності портфеля. Особистий капітал потрапляє у верхню частину нашого списку з найкращим додатком для нарощування багатства. Ви можете використовувати інформаційні панелі продукту для синхронізації облікових записів, щоб отримати повне уявлення про свої фінанси.

Фінансові практики починатимуться після закінчення навчання у випадку, якщо ви вже про це повідомили

найпопулярніших інструментів бюджетування та відстеження витрат. Компанія також має платну версію, яка робить набагато більше, але безкоштовна версія може надати вам багато. Ви можете увійти в систему через їхню платформу для настільних ПК або скористатися програмою Personal Capital для постійного пошуку та фінансового моніторингу. Інший варіант, який вони пропонують, називається Альберт Геній, який поєднує аналітику людських фінансових радників у поєднанні з інформацією про додатки, щоб надавати поради через текст. Вони також пропонують щось, що вони називають Albert Savings, що є їхньою функцією автоматичного заощадження. Trim аналізує ваші схеми витрат, щоб визначити найкращі способи, якими ви могли б вжити заходів, та допомогти вам заощадити ваші гроші.

Для початку бізнес пропонує вивчити основи програми через відеокурси, живу майстерню або прочитати путівник. YNAB пропонує активний підхід до бюджетування, замість того, щоб відстежувати те, що ви вже витратили, як деякі конкуренти. Ці 8 найкращих додатків для особистого фінансування були обрані внаслідок пропонованих ними функцій, інструментів, що входять до програми, функціональних можливостей та цілі програми.

Імпортуйте свої банківські операції та дозвольте програмі класифікувати їх, щоб ви могли підрахувати, як ви витрачаєте гроші щомісяця. Ви можете вручну додати грошові витрати, щоб отримати набагато точніше уявлення про те, куди надходять ваші готівкові кошти. Уникайте перегляду бюджету, створюючи передбачені в бюджеті суми для кожної категорії витрат і відстежуючи ваш прогрес у напрямку до бюджетної суми. Функціонал відстежувача рахунків гарантує, що ви пам’ятаєте сплачувати всі свої рахунки та уникайте штрафних санкцій за несвоєчасну оплату. Якщо ви їдете в поїздку чи іншу спеціальну подію, ви можете створити категорію спеціально для цієї події, щоб відстежувати ваші витрати та тримати себе на бюджеті. Тепер, коли багато хто з нас більше не балансує чекову книжку, відстеження та витрати, а також підтримка банківського балансу стануть трохи складними.

Зазвичай це платна функція, тому за цю послугу стягуватиметься плата, але не те, що вам потрібно буде коли-небудь використовувати, але варто зазначити. Ви зв’язуєте всі свої рахунки, і він може відстежувати вашу чисту вартість, залишки на вашому рахунку та контролює ваші залишки, рахунки та витрати. Вкладений гаманець – це справді блог про особисті фінанси, інвестиції та фінансову свободу. Наша мета – надати вам найкращу пораду, яка допоможе вам прийняти розумні рішення щодо особистих фінансів.

Кращі програми для особистих фінансів

Особистий капітал стягує з вас невелику комісію, лише якщо ви вирішили, що збираєтеся максимізувати свої інвестиції, шляхом особистої консультації з одним із своїх фінансових радників. Близько 1,8 мільйона людей використовують особистий капітал, і деякі з них перейшли з Quicken, особливо люди, які мають інвестиції. Серед ваших варіантів, які ми розглянули тут, Spendee включає чудовий користувальницький інтерфейс.

Короткий огляд найкращих програм для особистих фінансів

Мета цього програмного забезпечення полягає в тому, що допоможе вам покращити фінансову грамотність та освоїти особистий щомісячний бюджет. Але щоб максимізувати ваші результати та протестувати ці інструменти бюджетування чи фінансові програми, мені потрібно було поділитися тими, які спочатку пропонували вам безкоштовні пробні версії. Однак у інструменті відсутні деякі інші компоненти, які пропонують багато інших програм у цьому списку. Альберт аналізує ваші заробітки та витрати протягом усього тижня, знаходячи додаткові долари для автоматичного збереження.

І коли ви створюєте будь-які бюджетні категорії, Mint надає вам інформацію в режимі реального часу. Світ fintech наповнений подібними програмами для бюджетування та програмним забезпеченням для фінансового планування. Знаючи ці точні речі, ви зможете визначити, яке програмне забезпечення для особистих фінансів може бути ідеальним варіантом для вас. Ці платформи можуть спростити організацію фінансів, зробити їх наочнішими, а також допоможуть вам навчитися. Не завжди потрібно отримувати сторонній додаток для відстеження своїх витрат – деякі корисні функції можуть бути доступні прямо в додатку вашої кредитної картки. Коли ви налаштовуєте свій рахунок YNAB, ви створюєте бюджетні категорії не лише для щоденних рахунків та

Що мені подобається у використанні програм для особистих фінансів, може бути простота та організація всього необхідного. Ви отримуєте всі дані в приємних чистих форматах, а також вони автоматично витягують інформацію для вас під час вашого напруженого життя. Honeydue дозволяє парам проникнутись одне в одне і спільні фінанси.

By | 2021-08-02T05:57:02+09:00 8월 2nd, 2021|Uncategorised|